روش های خرید

روش های خرید در سایت نظام آزمون

 

1- خرید اینترنتی محصولات

در این روش با افزودن محصولات مورد نظر خود به سبد خرید، مشابه با تمامی خریدهای اینترنتی می توانید خرید خود را انجام داده و پس از پرداخت، بلافاصله محصولات خریداری شده را در قسمت دانلودها در حساب کاربری خود دانلود نمایید. 

همچنین در این روش می توانید در قسمت گزینه های در دسترس هر محصول با انتخاب نمودن گزینه خرید پستی، جزوات مورد نظر خود را با پست پیشتاز در محل خود دریافت نمایید. در صورت عدم آشنایی کافی با خرید اینترنتی و یا مواجهه با مشکل در طی پروسه خرید می توانید از بخش چگونه خرید کنیم؟ استفاده نمایید.

 

2- خرید ایمیلی محصولات

چنانچه به هر دلیلی تمایل به خرید آنلاین ندارید می توانید جمع مبلغ جزوات مورد نظر خود را از طریق درگاه واریز مستقیم و یا به شماره کارت 6104337933185827 به نام بابک میرزالو واریز نموده و سپس نام، نام خانوادگی، نام جزوات درخواستی و ایمیل خود را به شماره 09125467078 پیامک نموده و یا از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید. جزوات ظرف مدت حداکثر 6 ساعت برای شما ایمیل می گردد.

توجه نمایید جهت ارسال با پست پیشتاز، هزینه پرینت جزوات (ذکرشده در قسمت گزینه های در دسترس هر محصول) و هزینه پست پیشتاز (مبلغ 12000 تومان) را نیز به قیمت محصولات خود اضافه نمایید.

 

شماره 09125467078 هفت روز هفته از ساعت 8 الی 23 آماده پاسخگویی به سوالات و یا درخواست های شما می باشد.

 

نظام آزمون