***ارسال پستی رایگان***

این محصول فقط به صورت پستی و رایگان برای شما ارسال می گردد.

لطفا در هنگام تسویه حساب گزینه پست پیشتاز رایگان (گزینه سوم روش حمل و نقل) را انتخاب نمایید.


مجموعه ده نمونه پلان سقف شیبدار طراحی معماری آزمون نظام مهندسی ساختمان


با توجه به مطرح شدن سوالاتی در سنوات گذشته با عنوان ترسیم پلاس سقف شبدار با شیب چهار طرفه و اینکه احتمال مطرح شدن سوالی با سقف شیبدار می باشد؛ این جزوه تهیه و تدوین گردیده است. این جزوه شامل ده نمونه سوال و جواب پلان با سف شیبدار با شیب چهارطرفه و ۴۵ درجه متناسب با آزمون سال 97 می باشد. با توجه به این نکته که داوطلبین در آزمون اصلی هرچه نمونه پلان سقف شیبدار کامل و صحیح و مختلف همراه خود داشته باشند به همان میزان در رسیدن به جواب صحیح برایشان مفید خواهد بود؛ تهیه این جزوه پیشنهاد می گردد.


مشاهده نمونه جزوه:

 


قابل ذکر است که سایت نظام-آزمون با هماهنگی کامل با مولف و رعایت کامل حقوق مولفین و سایت ها، اقدام به نشر این اثر پرکاربرد می نماید.

ده نمونه پلان سقف شیبدار طراحی معماری مهر 96 (ارسال رایگان)، ده نمونه پلان سقف شیبدار طراحی معماری مهر 96 (ارسال رایگان)، ده نمونه پلان سقف شیبدار طراحی معماری مهر 96 (ارسال رایگان)، ده نمونه پلان سقف شیبدار طراحی معماری مهر 96 (ارسال رایگان)، ده نمونه پلان سقف شیبدار طراحی معماری مهر 96 (ارسال رایگان)، ده نمونه پلان سقف شیبدار طراحی معماری مهر 96 (ارسال رایگان)، ده نمونه پلان سقف شیبدار طراحی معماری مهر 96 (ارسال رایگان)

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب