بلافاصله پس از خرید و پرداخت می توانید محصولات خریداری شده را در حساب کاربری خود (قسمت دانلودها)، دانلود فرمایید.

 


جزوه تاسیسات مکانیکی آمادگی آزمون نظام مهندسی سایت نظام-آزمون، مجموعه ای  از چندین جزوه و کتاب مرتبط با آزمون نظام مهندسی است. تمام حقوق این جزوه متعلق به سایت نظام-آزمون بوده و تنها مرجع رسمی فروش این  جزوه و حل های تشریحی مربوط، سایت نظام-آزمون می باشد.

تعداد صفحات: 68 صفحه

حجم دانلود: 10 مگابایت

جزوه شامل تمامی مطالب و فرمول های مورد نیاز جهت آزمون بوده به صورت بسیار روشن و خودآموز، با طبقه بندی منحصر بفرد و بسیار تمیز و مرتب و در قالب PDF ارائه می شود و شامل فهرست می باشد.

این جزوه در قالب PDF و شامل مطالب زیر می باشد:

1- تاسیسات مکانیکی ساختمان (شامل مبحث 14 مقررات ملی) به همراه فهرست و کاملا طبقه بندی شده:

گرمایش و بار حرارتی/ موتورخانه/ تامین هوای احتراق/ سوخت رسانی/ هواسازها و کانال کشی/ سایکرومتری/ تبرید

2-تاسیسات بهداشتی ساختمان (شامل مبحث 16 مقررات ملی)به همراه فهرست و کاملا طبقه بندی شده

لوله کشی آب آشامیدنی/ منطقه بندی/ لوله کشی فاضلاب و هواکش/ مخازن ذخیره آب و سوخت/ تهویه مطبوع

3- خلاصه فرمول ها و مطالب مورد نیاز تاسیسات بهداشتی و تاسیسات گرمایشی و سرمایشی جهت دسترسی فوری در امتحان


جهت مشاهده آمار مربوط به آزمون مرداد 94 نظام مهندسی ساختمان و میزان تاثیر جزوه در بین سوالاتی که از خارج از کتاب های مقررت ملی آمده است این مقاله را مطالعه بفرمایید.

 

 

مشاهده آمار مربوط به آزمون بهمن 94

رفرنس های جزوه مربوط به آخرین ویرایش کتاب های مقررات ملی نمی باشند. لطفا قبل از خرید به این نکته توجه فرمایید.


  • حد نصاب قبولی در این آزمون که از سال قبل توسط سازمان سنجش برگزار می شه 50% می باشد، ضریب تمامی سوالات مساوی هستش، هرچند تعداد سوالات حل کردنی تاسیساتی در حال افزایشه با داشتن جزوات و خواندن کتاب ها و متدهایی که خدمتتون عرض می کنم ان شاءالله قبول می شوید. تمام سعی بر این است که هرگونه تجربیاتمو در این رابطه انتقال بدم تا از امتحان به این سادگی که اگر بلد باشید چی و چه جوری بخونید سوء استفاده نشه و بار اول قبول بشید. 
  • و اما اهمیت یک فهرست تمیز و مرتب داشتن از جزوه ها و همچنین مبحث ها. اگر به نمونه سوالات سال های پیش نگاهی گذرا بیاندازید متوجه خواهید شد که اکثر سوالات حل کردنی (که البته در امتحان های اخیر تعداد آنها هم کم نیست و نیاز به معلومات تاسیسات مکانیکی خارج از مباحث دارد) سوالات پیچیده و با حل عریض و طویلی نیستند. اگر شما در خانه نشسته باشید می توانید خیلی سر حوصله بگردید و فرمول جواب رو چه از داخل مباحث باشه و چه از جزوه تاسیسات پیدا کنید. مسلما سر جلسه با کمبود وقت و استرس ناشی از آن چنین امکانی به این راحتی برای شما فراهم نیست. در اینجاست که داشتن یک فهرست خوب و یا یک خلاصه ای از فرمول ها به داد شما می رسه که در جزوات ارائه شده است.
  • این جزوه مستقل از کتاب های مقررات ملی تهیه گردیده است و در واقع بر محور پاسخگویی به سوالاتی است که به دانش تاسیساتی داوطلبین اشاره دارد از قبیل فرمول ها، توانایی حل مسئله و ...، لیکن رفرنس هایی که در این جزوه به مقررات داده شده است بر حسب ویرایش قبلی مباحث مربوطه می باشد لذا قبل از خرید به این مورد توجه کافی را مبذول فرمایید.

دانلود نمونه جزوه تاسیسات مکانیکی

دانلود PDF نمونه جزوه مبحث 16


 

 

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب